Мед квітковий натуральнй у стіку

Мед в стіку зручно та смачно додавати до чаю чи кави, зберігаючи ваші руки чистими. Стік не потребує залазити ложкою добанки і його завжди можна взяти з собою. Для спорстменів - джерело швидкозасвоюваних вуглеводів. Якщо ви йдете в похід або берете участь в марафоні або тренуєтесь в залі - медовий стік є найзручніша упаковка щоб взяти мед із собою. Не потрібно навіть готувати ізотоніки - просто відкрийте 2-3 стіки, з’їжте та запийте водою. Дітям цікаво споживати мед зі стіку, ви можете давати їм медові стіки з собою в школу, наприклад замість батончиків. Якщо вам раптом хочеться просто поласувати медом :)

Мед стільниковий

Надзвичайно летючі ефірні масла та прополіс, що містяться у стільниковому меду насичують його тонким смаком. Прополіс запобігає бактеріальним та вірусним інфекціям, надає молодість та зміцнює організм. Жування воскового стільнику очищає зуби від нальоту, одночасно масажуючи ясна, а нотки прополісу запобігають появі карієсу. 
Масса нетто: 270 г.

Пилок квітковий натуральний (обніжжя бджолине сушене неоднорідне)

Квітковий пилок - це збалансований природою вітамінно-мінеральний енергетичний комплекс, природний стимулятор кровотворення. Підвищує рівень гемоглобіну. Він містить майже всі мікроелементи, які входять до складу крові людини. Особливо рекомендується для жителів міст, спортсменів, осіб старшого віку та людей, що ведуть активний спосіб життя. Попереджає набряки, нормалізує кров'яний тиск, відновлює статеву функцію. ЗАСТОСУВАННЯ
Для підвищення імунітету організму приймають по 1 чайній ложці пилку 2-3 рази на день. Найкраще приймати за півгодини до їжі, не запиваючи (розсмоктувати під язиком). Курс — 1 місяць. Протягом року бажано провести 3-4 курси. Кращого ефекту можна досягти, використовуючи суміш меду і пилку.
-  При порушенні функцій системи травлення - Змішати пилок з медом у співвідношенні 1:1. Приймати по 1 чайній ложці 3-4 рази вдень за 1,5 год. до прийому їжі.
-  При захворюваннях простатитом. Підтримуюча доза 10 г пилку на день, ударна доза ЗО г пилку на день. Краще приймати вранці, за 10-15 хвилин до їжі, але у жодному випадку на ніч або пізно увечері. Курс лікування 1 місяць, 1 місяць перерви. За рік провести 4-6 курсів.
Не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту.