Десерт медовий із насінням грабуза

Суміш меду з гарбузовим насінням дає людському організму такий необхідний елемент, як цинк. Від цього елементу залежить швидкість затягування ран, а також діяльність мозкових функцій. Чоловікові ж потрібно в п'ять, а то і у вісім разів більше цинку, ніж жінці. Часто від нестачі цинку людина починає страждати ожирінням. Гарбузове насіння з медом сприяє переробці жирів, пускаючи їх тим самим на енергетичну витрату.
Склад: мед квітковий натуральний, насіння гарбуза.
Масса нетто: 360 г. (+-4%)

Десерт медовий із мигдалем

Мигдаль справжній королівський горіх. Рекомендується при підвищеному холестерині, гіпертонії, ожирінні, язвах кишківника та при недугах очей. Також мигдаль корисний при діабеті. На думку фінських медиків, це захворювання провокує дефіцит вітаміну Е, а 100г меду з мигдалем містить необхідну людині добову дозу цього вітаміну. Мигдаль з медом являє собою надзвичайно корисний та поживний продукт, в ньому поєднано два унікальних природних компонента.
Склад: мед квітковий натуральний, мигдаль.
Масса нетто: 360 г. (+-4%)

Десерт медовий із волоським горіхом

Волоський горіх містить цілий комплекс біологічно активних речовин, що активує судини головного мозку. Вважається, що мед з волоським горіхом здатні зняти сильне нервове напруження. Рекомендується вживати людям, зайнятим розумовою та фізичною працею. Волоський горіх з медом являє собою надзвичайно корисний та поживний продукт, в ньому поєднано два унікальних природних компонента.
Склад: мед квітковий натуральний, ядро волоського горіха.
Масса нетто: 360 г. (+-4%)

Десерт медовий з горіхом кешью

Склад: мед квітковий натуральний, горіх кешью. 
Масса нетто: 360 г. (+-4%)